Ladislav Jamrich, trenér: V konkurenci s německými týmy dorostenci Baníku kategorie U17 uspěli. Ze své skupiny postoupili z prvního místa se ziskem 9 bodů s bilancí tří výher a jedné porážky při celkovém skóre 9:5. V Semifinále jsme narazili na druhý tým skupiny A ,TSV 1860 München. Úvodní minuty byly zcela v naší režii, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Soupeř se na rozdíl od nás dokázal v tomto utkání dvakrát prosadit a nakonec zaslouženě dotáhl utkání do vítězného konce. V závěrečném utkání jsme se utkali o konečné třetí místo s mužstvem SG Quelle Fürth. Po skvělém vstupu do utkání, kdy jsme vedli už po pěti minutách 2:0, jsme soupeři nabídli svoji nedisciplinovaností početní výhodu, kterou soupeř využil ve svůj prospěch a dokázal vyrovnat na konečných 2:2. O vítězi utkání nakonec rozhodly až pokutové kopy. V něm nakonec slavili úspěch hráči Fürthu. Hráči mosteckého Baníku se v dobře obsazeném turnaji neztratili a za svoje výkony a dobrou reprezentaci klubu zaslouží pochvalu.