Těsná výhra s Vyšehradem

10.10.2015 12:00

V dalším kole ČLD U19 jsme přivítali na domácím hřišti nováčka soutěže, Slavoj Vyšehrad. Již ve třetí minutě míč putoval po ose Dolejší – Benda – Kasal a byla z toho nejen nádherná akce ale střela do prázdné branky a stav na ukazateli skóre 1:0. Hosté poté přidali na důrazu v osobních soubojích a výsledkem bylo několik situací v našem pokutovém území, kdy hosté i za cenu faulu šli do soubojů. To odešli náš brankář a stoper, kteří buďto museli v poločase střídat, nebo odehráli utkání se sebezapřením. Nicméně jsme v 19. minutě inkasovali po našem rohovém kopu, hostující brankář rychle rozehrál a situace se vyvinula tak, že naši obránci nechtěli vykopávat míč do zámezí, ale snažili se rozehrát, bohužel chybovali a z převahy ve vápně soupeř vytěžil branku. Poté přišla velmi dobrá dvacetiminutovka našeho týmu. Mezi 20. A 40. Minutou jsme vstřelili po nádherných akcích čtyři branky a utkání si patřičně užívali. Soupeře jsme kombinačně přehrávali, a vytvářeli si a hlavně i proměňovali šance. Před poločasem nás ale spařila akce hostů, kdy z ničeho nic byl faulován v našem pokutovém území hostující hráč, a soupeř ve 44. minutě korigoval na 5:2. Do druhého poločasu jsme šli se 3. změnami v sestavě a s cílem navýšit skóre. Ihned od začátku jsme si vytvářeli šance ale způsob řešení a zakončení byl žalostný. S postupem času to byli paradoxně agresivně hrající hosté, kteří v utkání skórovali, a to ze dvou střel na naši branku padly dva góly. Oba ale po hezkých střelách z cca. dvaceti metrů. Poslední dvacetiminutovka byla hrou nahoru dolů, kdy my jsme se snažili za každou cenu pojistit výhru ale ani situace 3x1 nebo dva hráči před brankářem neskončili gólem a tak jsme nakonec vyhráli jen 5:4.