Suverénní výhra nad SK Doubravka.

19.10.2015 16:30

V dalším kole ČLD U19 jsem zajížděli do Plzně k utkání s SENCO Doubravka. I přes nepřízeň počasí se utkání hrálo na travnaté ploše stadiónu ZČE Plzeň. Od úvodních minut jsme byli lepším týmem. Snažili jsme se o kombinační fotbal a časté zakončení. Již do poločasu jsme vedli 3:0 a do druhé půle jsme šli s cílem pokračovat v dobrém výkonu a neinkasovat. Bohužel jsme nesmyslně dvakrát inkasovali z penalty a z brejku kdy po střele dorážel neobsazený hráč do naší branky. Naštěstí jsme se nesložili, naopak se naše hra ještě zlepšila, přidali jsme na rychlosti a vytvářeli si další gólové situace. Nakonec mohl být výsledek i dvojciferný, ale několik jasných gólových šancí zmařil svými zákroky domácí brankář.