Nepovedený zápas s Meteorem

24.10.2015 12:00

V utkání s pražským rivalem jsme chtěli navázat na výkony z kol minulých. Od prvních minut utkání jsme byli lepší v kombinaci a vytvářeli si množství brankových situací. Byl to ale soupeř, který šel do vedení! Z ojedinělého brejku prostřelil našeho brankáře hostující útočník. Obraz hry se nezměnil, jen my jsme si vytvářeli další šance, ale proměnili jsme až tu po rohovém kopu a tečované střele Vildem. Poté v dalších velkých šancích zklamal Vaschkevich, což bylo pro další vývoj utkání zásadní. Ve 40. minutě jsme inkasovali podobně jako při první brance a do kabin šli s výsledkem 1:2. Po vystřídání jsme se ve druhém poločase snažili zvrátit výsledek. Bohužel byl to soupeř, který přestal náš tlak a opět skóroval po chybě naší obrany. Nám se podařilo korigovat po nádherně kopnutém přímém kopu Weickerta, ale poté jsme se vlastními chybami a nepřesnými přihrávkami sráželi psychicky a utkání končili v křeči a bez pořádné šance.