Jednoznačné vítězství v Táboře

30.09.2015 18:00

V dalším kole ČLD U19 jsme zajížděli k utkání do Tábora. Poučeni z minulého zápasu, kdy nám nevyšel vstup, jsme začali toto utkání velmi agresivně a koncentrovaně. To přineslo ovoce v podobě množství šancí hned od úvodních minut. Největšími aktéry utkání byli naši hráči, jmenovitě Hruštinec a Benda, kteří se dostávali do šancí a jednu za druhou pálili. Naštěstí v 10. minutě po akci Bendy, Hruštinec prostřelil výborně chytajícího domácího brankáře. I poté jsme měli další šance, ale branku jsme vstřelili až ve 24. minutě, kdy se do prázdné branky trefil Plos. Poté se hra trochu přiostřila, domácí byli fotbalově slabší, ale doháněli vše nasazením a bojovností a to až za hranicemi soudnosti. My jsme se snažili vyhýbat soubojům hrou na jeden, dva doteky. Rovněž jsme ale museli čelit množství přímých kopů proti naší brance. Ty byly velmi nebezpečné, jelikož tam domácí chodili hlava nehlava. Závěr poločasu jsme si chtěli pohlídat. Bohužel jsme inkasovali v poslední minutě, ze standartní situace. Ve druhém poločase jsme se stále snažili o kombinační hru, která přinesla kýžené ovoce a to branky do domácí sítě. V 58. minutě se po rohovém kopu prosadil střídající Vaschkevich, který i několik minut poté ustálil výsledek na konečných 4:1 v náš prospěch. Do konce utkání jsme měli ještě několik dalších příležitostí, kdy opět aktivní Hruštinec, prováhal nebo nezakončil dobře několik po brance volajících situací.