Další nepovedený zápas v Praze

14.11.2015 12:30

V předposledním podzimním kole ČLD jsme zajížděli do Satalic k utkání s Viktorii Žižkov. Celé utkání ovlivnil silný vítr, který znehodnocoval hru. Začátek utkání se nesl v bojovném duchu a byli to domácí, kteří hráli po větru a měli první šanci, ke které se dostali po autovém vhazování. Míč vyhozený rukou letěl nad našimi hráči a domácí útočník postupoval sám na našeho brankáře, ale ani na dvakrát se mu jej nepodařilo překonat. Poté jsme měli my obrovské příležitosti ale ani Vaschkevich, ale hlavně Plos, nedokázali zakončit situaci, kdy byli sami před domácím brankářem. Ve 20. minutě jsme vhazovali aut na naší polovině hřiště, k odraženému míči se dostali domácí a rychlou kombinací zakončili střelou, která ve větru dostala úplně jiný směr a skončila v naší síti. Druhá branka padla po odkopu domácích a situaci kdy domácí hráč dobíhal k míči, který náš brankář již měl v rukou. Hráč přepadl a tento zákrok byl posouzen jako penaltový. Příšerný poločas zakončil hrubkou brankář Bohata, který si srazil centr do vlastní sítě. Domácí mimo těchto situací se nedostali k nebezpečnému ohrožení branky, ale skóre utkání bylo 3:0. Ve druhém poločase jsme se snažili o kombinační fotbal, ale domácí za cenu zákeřných zákroků se bránili před vlastní brankou. Korunu všemu dali ve 87. minutě kdy naši akci zastavili faulem ( loktem do obličeje dostal Hošek ). Následnou akci dohráli až do branky. Věřím, že před posledním kolem se dáme zdravotně dohromady a celý nadějně rozjetý podzim dotáhneme úspěšně do konce.

Vít Raszyk, trenér: "Celý týden jsme se k utkání připravovali, ale opět jsme dopadli jako každý rok. Taktika nám vycházela prvních dvacet minut, kdy jsme byli lepší agresivnější a měli velké šance. Poté jsme vyrobili zbytečné chyby, po kterých i s přispěním rozhodčích padly branky a bylo po utkání. Poděkování patří hráčům z U17, kteří v utkání zaskočili za naše zraněné a nemocné hráče. Před posledním utkáním si musíme tuto prohru zhodnotit a v závěru sezóny naplno bodovat."