FK Teplice - FK Baník Most   4 : 0 (2 : 0)

18.04.2014 - Teplice 

 

Utkání začalo za deštivého počasí a lépe vstoupil do zápasu domácí tým. Pohybem, aktivitou a držením míče zatlačil hostující celek na jeho polovinu a průnikem si velmi brzy vynutil po zbytečném faulu pokutový kop, který proměnil. Hra se poté trochu vyrovnala a hosté byli jen kousek od vyrovnání, bohužel svou příležitost nedotáhli k vstřelení branky. Ještě do poločasu zvýšila sedmnáctka Teplic po chytře zahraném centru z pravé strany hlavou na 2:0 a bylo o průběhu utkání prakticky rozhodnuto. V druhé půli se hosté snažili o zkorigování nepříznivého stavu a proto také ještě dvakrát inkasovali,což zajisté pomohlo domácím k jistotě plného bodového zisku.

 

Sestava: Nikiforov - Němec, Pečner, Hruštinec (46. Dolejší) Mikeska - Novák, Hána (75. Lam), Kasal, Ducháček (65. Holečka), Koštůr (70. Valta), Šebek

Trenér: František Veselý

Asistent trenéra: David Filinger

 

František Veselý, trenér: „Na promočeném terénu jsme se hůře pohybovali, nebyli jsme tentokrát hladoví po vítězství jako domácí a Tepličtí prokázali kolektivní herní sílu a technickou vyspělost jednotlivých hráčů, což postupem času bylo stále více rozhodující. Chyběla mi tentokrát odvaha a sebeobětování se pro tým a proto jsme v tomto zápase nemohli dosáhnout lepšího výsledku. Věřím, že v dalších utkáních znovu najdeme svou vnitřní motivaci bojovat o body.”