FK Baník Most - FK Pardubice  0 : 2 (0 : 1)

27.04.2014 - TCM Souš UMT

Domácí tým začal velmi aktivně a hned ve druhé minutě byl kousek od vstřelení branky, bohužel nedotáhl svou první podařenou akci dokonce. Pokračoval ještě úvodní dvacetiminutovku náporem, ale to bylo ze strany domácích vše, hosté se dostali poté snadno zpět do zápasu a začali být více aktivní. Pomohl jim k tomu po dobře zahrané standardní situaci gól, kterým šli v první půli do vedení a do poločasu již s jistotou svůj náskok udrželi. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Mostečtí se snažili, avšak na hosty a jejich disciplinovaný výkon to nestačilo. Po jednom vydařeném protiútoku naopak zvýšili na 0:2 a bylo o zisku všech bodů rozhodnuto.

Sestava: Stanko – Němec (70. Lam), Pečner, Hruštinec, Mikeska – Novák – Holečka (53. Hána), Kasal, Ducháček (46. Dolejší), Koštůr (65. Valta) – Šebek

Trenér: František Veselý

Asistent trenéra: David Filinger

František Veselý, trenér: „Zápas se nám až na úvod vůbec nepovedl, nehráli jsme v pohodě, věděli jsme, co nás čeká, přesto nás soupeř zaskočil hlavně v osobních soubojích a rychlosti s míčem. Vstřelil dvě branky, my naopak žádnou, tak také proto jsme neuspěli.“