SK Kladno - FK Baník Most   0 : 2 (0 : 1)

Branky: 24. Šebek, 55. Kasal

Sestava: Nikiforov (40. Stanko)– Holečka (40. Němec), Pečner, Hruštinec (40. Svoboda), Lám (15. Rác, 25. Mikeska), – Novák, Mikeska (40. Kasal), Dolejší (15. Lám) - Kasal(40. Holečka), Šebek,Ducháček.
Trenér: Ladislav Jamrich

Asistent trenéra: Svatopluk Boušek

Ladislav Jamrich, trenér:"Měli jsme výborný vstup do utkání. Kladno jsme přehrávali a vytvářeli si gólové příležitosti. Ve 24. minutě se po rohovém kopu prosadil Šebek. Od 30. minuty zápasu nám začala váznout kombinace, měli jsme spoustu nepřesných přihrávek, prohrávali osobní souboje a Kladno bylo lepším mužstvem. Ve druhém poločasu byly k vidění šance na obou stranách. V 55. minutě se nám podařilo skóre navýšit. Po pěkné akci se trefil Kasal a upravil na konečných 2:0. Naše hra neměla patřičnou kvalitu, špatně jsme řešili přechodovou fázi. V utkání došlo k nepříjemnému zranění Ráce, který musel být převezen do Kladenské nemocnice s podezřením na natržený křížový vaz v koleni. Všichni mu přejeme brzký návrat na hřiště!"