SK Kopisty - FK Baník Most   4 : 12 (3 : 6)

Ve čtvrtek 11.8. měli A žáci Baníku Most sehrát přípravné utkání s mužstvem Chomutova. Bohužel kvůli vysoké marodce v týmu soupeře, jsme sehráli náhradní utkání s mužstvem Kopist. Soupeř byl sestaven nejen žáky ale i doplněné několika dorostenci. Od úvodního hvizdu chtěli mostečtí žáci hrát aktivně. Bohužel hra v prvním poločase nesplňovala úplně tato kritéria. Ve hře mosteckých se objevovala spousta nepřesností, vázla kombinace i komunikace hráčů. Přesto se mostecký tým dokázal šestkrát prosadit, což mu umožnil hlavně soupeř sám. Opět však vznikali hrubé chyby v obrané fázi při přechodu s útočné fáze hry do obranné. A tak i soupeř dokázal v prvním poločase po velmi hrubých chybách třikrát skórovat. První poločas tak skončil divokým skóre 3:6 ve prospěch mosteckého mužstva. Ve druhém poločase už hra mosteckých žáků splňovala určitou kvalitu a výsledkem toho byla hra se spoustou narážeček s rychlým přechodem do zakončení. Zlepšení nastalo i v obranné hře, kdy hráči lépe dostupovali hráče soupeře a tím nastalo rychlé odebírání míčů soupeři. A tak druhý poločas se většinou hrál jen na polovině soupeře. Kopisty zlobili jen s ojedinělých brejků, zejména v podání místních dorostenců. Tyto brejky ovšem většinou rychle končili na připravené obraně. Výsledkem opět bylo šest vstřelených branek v síti domácích. Domácí ve druhém poločase s jediné střely na branku dokázali vstřelit taky branku a tak se konečný stav utkání zastavil na konečných 4:12 ve prospěch mosteckého mužstva.

Sestava: Klejna – Sommer, Roža, Pstrong, Svoboda – Lam, Kasal, Holečka

Mikeskal – Šebek, Valta

Střídali: Rác, Dvořák, Němec, Šulta

Branky: 5.16. 26. 65. Šebek, 13.19.31. Valta, 37.38.51. Lam, 44. Dvořák, 60. Šulta

Trenér: Jiří Lovíšek