FK Ústí nad Labem - FK Baník Most   2 : 7 (1 : 1)

Ve středu 3.8.2011 v Chabařovicích sehráli v rámci letní přípravy mostečtí A žáci přípravné utkání s FK Ústí nad Labem. První poločas přinesl vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách. V první obrovské šanci zápasu se s přispěním mosteckého obránce Sommera ocitl domácí Ústí. A to když domácí hráči zahrávali v 5. minutě rohový kop, který následně nešťastně tečoval zmíněný obránce na vlastní branku. Naštěstí míč skončil pouze na břevně mostecké branky. Mostečtí odpověděli stejným způsobem v 10. minutě, když centr Lama orazítkoval taktéž pouze břevno domácí branky. První branky se diváci dočkali ve 14. minutě kdy se po skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval mostecký Šebek a ranou k tyči otevřel skóre zápasu 0:1. Domácí odpověděli ve 24. minutě, kdy mostecký Mikeska nepovedeným centrem poslal domácí hráče do brejku, který zvládli bravurně a vyrovnali na 1:1. V prvním poločase se ještě mostečtí dostali do jedné obrovské šance v podání Šebka. Ten se dostal přes dva bránicí hráče až k tváří tvář domácímu brankáři, který jeho pokus vytěsnil pouze pro mostecké na roh. A tak se do kabin šlo za stavu 1:1. V druhém poločase mostečtí hráči zrychlili hru a zpřesnili kombinaci. Výsledkem toho byla neustálá převaha. Brankově tuto převahu mostečtí hráči začali zúročit už po odehraných pěti minutách druhé půle. To když ideálně uvolnil Kasal nabíhajícího Mikesku a ten s nabídnutou šancí nepohrdl a strhl vedení opět na mosteckou stranu 1:2. Pak začal úřadovat rychlonohý Lam který během 15. minut dokázal vstřelit 4 branky !!! Mostečtí rázem vedli 1:6. Po této brance se ke slovu dostali i domácí hráči a po nedůrazu mosteckých hráčů se jim podařilo snížit na 2:6. Poslední slovo ale patřilo mosteckým hráčům když se odhodlal pro sólo aktivní Kasal, který sám před brankářem vybídl ještě ke skórování Dvořáka, který ranou do prázdné branky uzavřel účet zápasu na konečných 2:7.

Sestava: Eichler – Sommer, Roža, Pstrong, Rác – Lam, Kasal, Dolejší, Mikeska -