FK Motorlet Praha - FK Baník Most   0 : 2 (0 : 1)

18.05.2013, Praha

Úvodní minuty zápasu patřily Baníku. Ve 2. minutě po chybě domácí obrany postupoval sám na brankáře Motorletu Kasal a poslal hosty do vedení – 0:1. Most vstřelená branka nakopla a svého soupeře přehrával. V 10. minutě se po akci Ráce s Weinhauerem dostal do zakončení Dolejší, ale jeho pokus skončil nad domácí brankou. V 15. minutě po kombinaci Mikesky s Novákem nebezpečně pálil znovu Kasal a jeho střela šla kousek od levé tyče. Ve 20. minutě Mikeska zahrával rohový kop a Hána hlavou přestřelil branku. Ve 30. minutě Novák našel přesnou přihrávkou Weinhauera, který postupoval sám na brankáře domácích, ale jeho střele chyběla přesnost. Začátek 2. poločasu byl opět v režii Mostu, který dobře kombinoval a Motorlet přehrával ve středu hřiště. V 60. minutě Weinhauer našel přesným centrem Svobodu a jeho volej skončil v boční síti. Domácí v dalším průběhu utkání přidali na důrazu a mostečtí se stáhli do defenzívy. Motorlet si vytvořil územní převahu, zahrával spoustu standardních situací, které hosté ubránili. V 70. minutě gólman Nikiforov založil útok přes Ráce, který posunul míč na Mikesku a jeho přesný centr Svobodu uklidil do domácí branky – 0:2.

Branky: 2.Kasal, 70.Svoboda

Sestava: Nikiforov – Rác, Macháček, Hána, Němec – Svoboda (71. Šebek), Kasal, Novák, Mikeska, Weinhauer (65. Valta) – Dolejší

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: "Byl jsem spokojený 60 minut. Motorlet jsme přehrávali, vytvářeli si gólové příležitosti a domácí jsme nepustili do zakončení. Posledních 20 minut zápasu bylo na naší straně hodně nepřesností, chyběl nám pohyb bez míče a prohrávali jsme osobní souboje. Nicméně jsem rád, že jsme nakonec vyhráli."