FK Baník Most - FK Vyšehrad   5 : 2 (3 : 0)

25.05.2013, Souš

Ve 25. kole České ligy dorostu U16 přivítal Baník v domácím prostředí FK Slavoj Vyšehrad. Mostečtí vstoupili do zápasu aktivně a již ve 4. minutě otevřel skóre Dolejší po centru Mikesky – 1:0. Ve 13. minutě Novák přesnou přihrávkou našel v pokutovém území Dolejšího, který zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě po akci Nováka s Mikeskou se ve střelecké pozici ocitl Weinhauer, ale jeho ráno šla mimo. Most svého soupeře přehrával a ve 30. minutě Kasal uvolnil na levé straně Weinhauera, který střelou na zadní tyč poslal Most do tříbrankového vedení – 3:0. Druhá půle patřila po herní stránce hostům. Ve 41. minutě po špatné rozehrávce obránců Mostu a nedůsledném bránění se podařilo Vyšehradu snížit – 3:1. V 62. minutě Boušek našel nabíhajícího Valtu, který zvýšil na 4:1. V 68. minutě šel sám na brankáře Šebek a umístěnou střelou k tyči zvýšil na 5:1. Hostům se v 73. minutě podařilo snížit a utkání skončilo výsledkem 5:2.

Branky: 4. a 13. Dolejší, 30. Weinhauer, 62. Valta, 68. Šebek

Sestava: Nikiforov – Rác, Macháček, Hána, Němec – Svoboda (55. Valta), Kasal (60. Boušek), Novák, Mikeska (70. Holečka), Weinhauer (65. Zdeněk Weickert) – Dolejší (50. Šebek)

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „S výkonem mužstva můžu být spokojen jen v 1. poločasu. Byli jsme aktivní a vytvářeli jsme si gólové příležitosti. V dalším průběhu utkání však naše hra postrádala patřičné parametry a výkon nebyl dobrý.“