FK Baník Most - FC Písek   2 : 3 (0 : 0)

08.09.2012 TCM Souš

Úvod utkání patřil domácím, kteří měli územní převahu a vytvářeli si gólové příležitosti, které však končily u gólmana hostů. Soupeř spoléhal na rychlé brejky a v 10. minutě po ztrátě míče ve středu hřiště šli písečtí do vedení – 0:1. Most měl více ze hry, ale opět pokračoval v zahazování šancí. Hána byl třikrát sám před brankářem hostů, ale špatným řešením se střelecky nedokázal prosadit. Ve 30. minutě po prohraném hlavičkovém souboji a špatném zajištění postupoval sám na domácí branku útočník Písku a překonal Nikiforova – 0:2. Po změně stran se konečně gólově prosadil také Most. V 54. minutě se přesnou střelou na zadní tyč prezentoval Köchrt – 1:2. V 72. minutě Dolejší uvolnil na pravé straně Valtu a Baník vyrovnal – 2:2. Nicméně Písku se podařilo jít během dvou minut opět do vedení a zcela volný hráč Jihočechů na přední tyči nezaváhal – 2:3. V závěru měli sice domácí velký tlak, ale hostům se těsné vedení podařilo ubránit.

Branky: 54. Köchrt, 72. Valta

Sestava: Nikiforov - Rác (65. Weinhauer), Svoboda, Němec, Mikeska - Kasal, Dolejší, Lam - Holečka (55. Valta), Hána, Köchrt (60. Dvořák)

Trenér: Ladislav Jamrich

Hodnocení trenéra: „Opět jsme doplatili na chyby v defenzivě a neproměňovaní gólových příležitostí. Čtvrtý zápas po sobě jsme dovolili jít soupeři do vedení a vrátit se zpět do utkání nás stojí enormní úsilí. I tak jsme měli dnes na to, abychom soupeře porazili.“