FK Baník Most - SK Kladno   0 : 2 (0 : 1)

22.09.2012 TCM Souš

Domácím patřil úvod utkání. Baník dobře kombinoval, ale většina jeho útočných pokusů končila ještě před pokutovým územím Kladna. Až ve 30. minutě zápasu si Most po akci Hány s Holečkou a střele Köchrta vytvořil první gólovou příležitost, kterou však nevyužil. Naopak z první vážnější akce šlo do vedení Kladno. Ve 36. minutě zahrávalo rohový kop a nedůsledností mosteckých obránců zcela volný hráč hostů skóroval – 0:1. Ve 2. poločasu se hra vyrovnala, ale na mostecké straně byla spousta nepřesností. Domácí se vůbec nedostávali do zakončení a v závěru utkání hosté definitivně rozhodli. V 75. minutě špatnou rozehrávku stopera Němce na Valtu, zbytečné ztrátě míče a faulu Svobody na pronikajícího útočníka hostů, potrestali kladenští proměněným pokutovým kopem a z Mostu si odvážejí všechny tři body za výhru v poměru 0:2.

Sestava: Nikiforov - Rác, Němec, Svoboda, Mikeska - Lam, Kasal, Dvořák (68. Pečner), Köchrt (51. Weinhauer) - Hána, Holečka (51. Valta)

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „V dnešním utkání bylo vidět z naší strany oproti minulému zápasu zlepšení, nicméně znovu bez gólového vyjádření. V útočné fázi nám chyběla přesnost, moment překvapení a také větší aktivita hráčů na stranách. Kladno své šance využilo a zaslouženě si odváží plný počet bodů.“