FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Most   4 : 1 (1 : 0)

27.10.2012 Praha

Úvod 1. poločasu patřil hostujícímu týmu. Hráči Mostu dobře kombinovali, měli dobrý pohyb, ale většina jejich útočných akcí končila před pokutovým územím soupeře. Baník poprvé ohrozil branku Vyšehradu v 15. minutě. Po nacvičeném rohovém kopu zakončil Hána. Ve 20. minutě se na pravé straně uvolnil Holečka, zpětnou přihrávkou našel v pokutovém území Dolejšího a jeho střelecký pokus šel mimo branku. Ve 30. minutě udeřil Vyšehrad, který využil chyb mosteckých hráčů při ztrátě míče a střelou z 18 metrů se ujal vedení – 1:0. Ve 36. minutě mohl Most srovnat. Dolejší postupoval sám na gólmana, ale ten jeho šanci zmařil. Ve 2. poločasu Vyšehrad přidal na pohybu, agresivitě a ve 48. minutě po rohovém kopu zvýšil své vedení – 2:0. Po tomto momentu bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí, které přidalo další dvě branky a bylo rozhodnuto – 4:0. Baník se v 73. minutě dočkal alespoň čestného úspěchu. Autorem gólu byl Hána – 4:1.

Branka: 73. Hána
Sestava: Stanko – Rác (40. Pečner), Němec (65. Dvořák), Svoboda - Mikeska, Lam, Kasal, Weinhauer (40. Köchrt), Holečka, Dolejší – Hána

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. Za předvedený výkon ve druhém poločase nemůžeme pomýšlet na bodový zisk.“