FK Baník Most – Motorlet Praha   0 : 3 (0 : 0)

20.10.2012 Souš

Od první minuty se obě mužstva snažila napadat rozehrávku soupeře a k vidění bylo bojovné utkání. Most měl územní převahu, ale bez gólové příležitosti. Také hosté dopředu nepředvedli téměř nic a do poločasové pauzy se odcházelo za bezbrankového stavu. Po změně stran začaly padat branky, ale pouze do domácí sítě. V 50. minutě se ujal Motorlet vedení. Stoper Svoboda zastavil pronikajícího útočníka hostů za cenu faulu a nařízený volný přímý kop Motorlet proměnil – 0:1. V 54. minutě mostečtí stopeři nedokázali zareagovat na „dlouhý“ míč, útočník pražanů postupoval sám na gólmana Kešnera a zvýšil vedení hostů – 0:2. Most zatlačil, nastřelil tyč i překonal brankáře hostů, ale Dolejší byl v ofsajdové pozici. V 67. minutě Motorlet přidal poslední gól a střelou z 18 metrů upravil na konečných 0:3.

Sestava: Kešner - Rác, Němec, Svoboda (55. Pstrong), Mikeska - Lam, Kasal, Köchrt, Holečka (60. Valta), Dolejší - Hána

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „Opět jsme inkasovali laciné branky, kdy nedokážeme zareagovat na jednoduchý protiútok soupeře. Vytvořili jsme si málo gólových příležitostí, a proto nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.“