FC MAS Táborsko - FK Baník Most   2 : 1 (2 : 0)

10.11.2012, Tábor, Soukeník UMT

Mostečtí chtěli navázat na dobrý výkon z minulého kola proti Plzni. V první půli se obě mužstva snažila o aktivní hru a šance byly k vidění na obou stranách. V 18. minutě Táborsko zahrávalo rohový kop a domácí se ujali vedení – 1:0. Baník si po obdržené brance vytvořil územní převahu, nicméně jeho hráčům chyběl větší klid, přesnost před finální fází a v zakončení. Ve 33. minutě opět udeřilo Táborsko a znovu z rohového kopu – 2:0. Po změně stran úvodních deset minut patřilo domácím, ale z převahy Táborsko nic nevytěžilo. Naopak Mostu se podařilo v 54. minutě po pěkné akci snížit. Autorem kontaktní branky byl Valta – 2:1. Hosty dosažená branka zdravě nakopla. Měli územní převahu a soupeře přehrávali hlavně ve středu hřiště. V 67. minutě byl blízko vyrovnání Köchrt, který však po samostatném úniku brankáře domácích nepřekonal.

Branka: 54. Valta
Sestava: Nikiforov – Rác, Pečner, Němec, Mikeska – Valta, Lam, Kasal, Hána – Köchrt (70. Svoboda), Dolejší (60. Weinhauer)

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „Opět jsme nebyli horším mužstvem. Soupeř se prosadil po dvou rohových kopech, kde jsme už několikrát v sezóně chybovali. Po kontaktní brance jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si gólové příležitosti, které jsme nedokázali proměnit.“