SK Dynamo České Budějovice – FK Baník Most   5 : 0 (1 : 0)

26.08.2012 SCM Mladé

Ve 2.kole jsme se utkali s kvalitním týmem SK Dynamem České Budějovice. Snažili jsme se od začátku zápasu o aktivní hru, aktivní presink což se nám v prvních 10 min. dařilo. Vytvořili jsme si dvě golové příležitosti, které jsme nedokázali využít, ale to bylo z naší strany všechno. Budějovice si vytvořili drtivou převahu ,kterou zužitkovali v 15 min. zápasu gólově. Budějovice byli ve všech činnostech lepší, vytvářeli si gólové příležitosti, které skvělými zákroky likvidoval golman Nikiforov. Naše obrana nebyla kompaktní a ofenzivní hráči Budějovic se dostávali snadno do zakončení, ale naštěstí pro nás to nedokázali zúročit golově, tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro Dynamo. Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že přidáme na důrazu a zlepšíme pohyb. Během 6 min. druhé půle jsme inkasovali další dvě branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Soupeř upravil v 58 min. a 64. min na konečných 5:0, což je vzhledem k vývoji utkaní pro nás ještě přijatelný výsledek.

Setava: Nikiforov - Rác (32.Pstrong),Svoboda,Němec(40.Roža),Mikeska ,Kasal,Dolejší(63.Dvořák),Lám,Holečka (68.Valta),Hána,Kochrt (70.Weinhauer)

Trenér: Ladislav Jamrich

Hodnocení trenéra: „Soupeř byl velmi kvalitní ,dobře kombinoval veliký rozdíl byl v nasazení v rychlosti v síle kde jsme hodně zaostávali.Máme před sebou ještě hodně práce,jestli se chceme srovnávat s těmito soupeři.“