1.FC Karlovy Vary - FK Baník Most   3 : 0 (0 : 0)

17.03.2013, Karlovy Vary UMT

Od úvodu utkání oba celky předváděly hru plnou nepřesností. Ve 12. minutě se domácí dostali do první gólové příležitosti, kterou zneškodnil brankář Nikiforov. V 15. minutě měl dobrou šanci Most, ale Valtovu střelu vyrazil domácí gólman. Ve 23. minutě rychlý pokus Baníku po ose Lam – Valta skončil nevýrazným zakončením Nováka. Ve 27. minutě došlo ke střetu mosteckého gólmana Nikiforova s útočníkem domácích a brankář Baníku musel být pro podezření z otřesu mozku střídán Stankem. Ve 40. minutě Stanko vyrazil střelu domácích a při zákroku si obnovil zranění nohy. Do branky se tedy postavil záložník Novák. Ve 2. poločasu měli více ze hry domácí. Ve 44. minutě se rychlostně prosadil přes obránce Mostu útočník domácích a poslal Vary do vedení – 1:0. Západočeši po vstřelené brance začali být agresivnější a vyhrávali většinu osobních soubojů. V 65. minutě po chybné rozehrávce brankáře Mostu se domácí tým prosadil podruhé – 2:0. V 77. minutě znovu po špatné rozehrávce Nováka karlovarští upravili skóre na konečných 3:0.

Sestava: Nikiforov (27. Stanko, 40. Mikeska) – Rác (68. Svoboda), Pečner, Šebek, Weinhauer (44. Z. Weickert) – Lam, Záruba, Kasal, Novák, Holečka (52. A. Weickert) – Valta

Trenér: Ladislav Jamrich

Ladislav Jamrich, trenér: „Naše hra postrádala téměř po celé utkání přesnost. Špatně jsme zakládaly útoky už od obránců, a to nás stálo spoustu sil. Za předvedenou hru ve druhém poločase nemůžeme pomýšlet na bodový zisk.“