FK Příbram - FK Baník Most   3 : 0 (0 : 0)

27.10.2013 - Příbram

Od začátku bylo k vidění bojovné utkání se spoustu útočných akcí. V 10. minutě měli první šanci domácí, ale brankář Stanko byl na místě. Ve 14. minutě se dostali do zakončení i hosté a Mikeskova střela šla nad branku domácích. Ve 26. minutě se domácí dostali do přečíslení, ale jejich akci obrana Baníku stačila zablokovat. Ve 30. minutě mostecký Kasal střílel znovu jen nad branku Příbrami. Ve 35. minutě útočník domácích obehrál dva hráče Mostu a Stanko tuto gólovou příležitost kryl. Druhá půle patřila domácím, kteří si vytvořili, uzemní převahu a většinu času se hrálo na polovině Baníku. Ve 42. minutě vyslali příbramští nebezpečnou střelu, která šla těsně kolem pravé tyče. Ve 47. minutě našel průnikovou přihrávkou domácí záložník mezi stopery nabíhajícího útočníka, který postupoval sám na Eichlera, ale dlouhou kličkou skončil za brankovou čárou. V 61. minutě domácí zahrávali rohový kop a na zadní tyči volný Květ trefil míč z voleje přímo k tyči – 1:0. V 69. minutě Most inkasoval podruhé. Šrain využil zpětné přihrávky Břížďaly a zvýšil vedení Příbrami – 2:0. V 78. minutě domácí přidali poslední gól po pěkné střele Junka a zaslouženě vyhráli v poměru 3:0.

Sestava: Stanko (41. Eichler) – Holečka, Pečner, Hruštinec, Rác (52. Záruba) – Novák – Ducháček, Dolejší, Kasal (69. Valta), Mikeska – Šebek

Trenér: Ladislav Jamrich

Asistent trenéra: Svatopluk Boušek

Ladislav Jamrich, trenér: „Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. V první půli jsme s domácím celkem drželi krok a vytvořili si gólové příležitosti. Druhý poločas patřil Příbrami. Nám chyběla kvalita v útočné fázi. Byli jsme nepřesní v rozehrávce, soupeř nás přehrával, dal rozhodující branky a zaslouženě zvítězil.“