FK Pardubice - FK Baník Most   3 : 3 (3 : 2)

29.09.2013 - Ohrazenice

Baníku se nepodařil vstup do utkání. Domácí hosty přehrávali zejména po své pravé straně a v 18. minutě mostečtí prohrávali 2:0. Další šance soupeř zahodil. Mostu se podařil návrat do zápasu ve 23. minutě, když se po pěkné akci Nováka prosadil Lam – 2:1. Pardubice ale kontrovaly a ve 26. minutě odskočily opět o dvě branky – 3:1. Ve 28. minutě mostečtí znovu snížili po pěkné kombinační akci. Mikeska uvolnil na pravé straně Ducháčka, který našel v pokutovém území Dolejšího a útočník Baníku vstřelil kontaktní gól – 3:2. Druhá půle byla v hostující režii. Mostečtí domácí mužstvo přehrávali, všichni hráči velmi dobře pracovali a odměnou za jejich přístup jim byla vyrovnávající branka. V 65. minutě skóroval Novák – 3:3. V 76. minutě se na levé straně prosadil Boušek, který přesným centrem uvolnil Kasala, ale ten nabídnutou šanci promarnil a zápas skončil remízou.

Branky: 23.Lam, 28.Dolejší, 65.Novák

Sestava: Stanko – Valta, Hruštinec, Šebek, Lam (59. Rác) – Novák – Ducháček (70. Boušek), Kasal, Mikeska, Koštůr – Dolejší

Trenér: Ladislav Jamrich

Asistent trenéra: Svatopluk Boušek

Ladislav Jamrich, trenér: „I přes konečnou remízu musím své mužstvo za předvedený výkon pochválit. Divákům se utkání muselo líbit, obě mužstva hrála aktivně, padlo šest branek a zápas byl otevřený až do konce.“