SK Slavia Praha - FK Baník Most   5 : 1 (4 : 1)

08.10. 2011 Praha - Vladivostocká

V 9. kole žákovské ligy zajížděl mostecký Baník do Prahy kde se utkal s pražskou Slávií. Domácí začali naplňovat prognózy favorita už po šesti minutách hry, kdy mostečtí hráči nechali příliš prostoru ve vápně slávistickým hráčům, kteří toho dokázali využít a vstřelili úvodní branku zápasu 1:0. Hosté pokračovali v ustrašené hře a domácí zvýšili vedení ve 12. minutě, kdy opět nedůrazné bránění v pokutovém území znamenalo vedení domácích 2:0. Až po této brance se mostečtí hráči začali více osmělovat a hru v poli vyrovnávat a vytvářet si i brankové příležitosti. V 23. minutě kdy se hra vyrovnávala  ztratili mostečtí míč na polovině domácích, kteří rychlým protiútokem vstřelili třetí branku 3:0. O chvíli později se ocitl v  obrovské šanci mostecký Hána, který sám před brankářem, nedokázal bohužel trefit branku domácích a tak domácí trestali z rychlého protiútoku a zvýšili už na 4:0. Ve 28. minutě se dokázali prosadit i mostečtí hráči, když ideální přihrávku za obranu dokázal využít mostecký Šebek 4:1. Za tohoto stavu skončil i první poločas. Druhý poločas začali domácí náporem a po dvou standardních situací se ocitli ve dvou obrovských šancích. Naštěstí pro hosty ani jedna neskončila v brance. Hosté odpověděli rychlou akcí po levé straně, kdy servíroval míč před branku domácích Šebek a Hána sám před brankářem nedokázal míč trefit do branky. Po tomto úvodu se hra zklidnila a domácí hráči kombinovali a čekali na šanci projít do otevřené obrany. Toho se dočkali patnáct minut před koncem, kdy nádhernou kombinaci zakončili do prázdné branky a zvýšit vedení na 5:1. V závěru poločasu se domácím podařilo vstřelit další branku, ale pro ofsajdové postavení nebyla uznána a tak zápas skončil zaslouženým vítězstvím domácího mužstva v poměru 5:1.

Branka: 38.Šebek

Sestava: Klejna (30. Kešner) – Lam, Roža (60. Svoboda), Pstrong, Němec  – Kasal, Dolejší, (62. Weinhauer), Hána (45. Holečka),  Mikeska (55. Šulta) – Šebek,  Valta (55. Dvořák)

Trenér: Jiří Lovíšek

Jiří Lovíšek, trenér:  „Kluci podali, podle mého, ustrašený výkon a vítězství domácím ulehčili.  Jsem zklamaný, že hráči nedokážou prodat úplně vše co v nich je. Někteří hráči se v dnešním utkání schovávali a báli se. A bez toho pak proti takovému soupeři nemůžete uspět.“