SK Rakovník - FK Baník Most   0 : 11 (0 : 6)

25.09.2011 Rakovník - městský stadion

K dalšímu ligovému utkání starších žáků zajížděli mostečtí do Rakovníka. Již od úvodního hvizdu převzali otěže zápasu mostečtí hráči a svého soupeře přišpendlili na svoji polovinu. Domácí celek se do zakončení dostával opravdu jen sporadicky. V jediné šanci domácích v prvním poločase, trefil domácí hráč jen boční síť mostecké branky. V prvním poločase doslova kraloval mostecký Šebek, který vstřelil všech úvodních pět branek utkání a hosté z Mostu vedli již po 30 minutách hry 0:5. Účet prvního poločasu uzavřel po individuální akci Valty Roža a stanovil poločasový výsledek na 0:6 ve prospěch mosteckého mužstva. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Jedinou otázkou tedy zůstávalo na jakém skóre se utkání zastaví. Celkové skóre nakonec narostlo do dvouciferné cifry, když mostečtí ve druhém poločase přidali pět branek o které se postaral 3x Valta a po jednom Kasal s Mikeskou.  Po závěrečném hvizdu se mohli hosté z Mostu radovat jak ze zisku tří bodů, tak i z vysokého vítězství v poměru 0:11.

Branky: 5., 6., 10., 26., 29. Šebek, 52., 60., 67. Valta, 34. Roža, 54. Kasal,  69, Mikeska

Sestava: Kešner – Němec, Roža, Pstrong, Svoboda (45. Weinhauer), – Lam (50. Dvořák), Kasal, Dolejší (30. Holečka), Mikeska – Šebek,  Šulta (26. Valta)

Trenér: Jiří Lovíšek

Jiří Lovíšek, trenér:   „ Dnes mohu být spokojen, jelikož kluci v tomto utkání potvrdili roli favorita. Dnes jsme byli jednoznačně lepší na míči, byli dostatečně agresivní a hladový po brankách. Doufám, že tento výsledek bude impulsem do další práce. Ale nesmíme tento výsledek přeceňovat a dál zůstat pevně na nohách, protože nás čekají daleko těžší soupeři a kde se teprve ukáže prává síla mužstva.  “